FANDOM


Корейська Народно-Демократична Республіка
Nordkorea2.jpg
Прапор
CIF
Мапа
Режим: Кривава диктатура
Столиця: Пхеньян

Капіталістична версія з Вікіпедії

Коре́йська Наро́дно-Демократи́чна Респу́бліка або Півні́чна Коре́я — країна в Східній Азії. Розташована у північній частині Корейського півострова. Межує на півночі з Китаєм та Росією, а на півдні Південною Кореєю.

Версія друзяк з Інциклопедії

Корейська, яка не яка але Народна Демократична Республіка, бо так сказав Кім Чен Ир (расово-невірна назва Північна Корея) — Велика та могутня ядерна імперія, створена Кім Ір Сеном, розвинута Кім Чен Іром, а нині ще більш розвинута Кім Чен Ином.

BadKorea-GoodKorea

Мапа, згідно офіційних даних КНДР

Географія КНДР

Згідно з офіційною версіею, КНДР знаходиться в східній частині всесвіту. Межуе, на півдні з Землею, на західі з Меркуріем. Згідно з неофіційною версією Північна Корея знаходиться в східній Азії, межує на півночі з Китайською Народньою Республікою, на півдні з Південною Кореєю, на північному сході із Росією, на сході омивається Японським морем, на заході — Жовтим морем. Але ця інформація спростовується Інститутом науки ім. Ким Чен Ира.

Ір Сен і Кім Чен Ір

Заснування КНДР Великими Керівниками тов. Кім Ір Сеном та Кім Чен Іром.

Освіта та виховання

Серед освітніх закладів у КНДР широкою популярністю користуються ліспромгоспи. В них юне покоління майбутніх послідовників справи Кім-Ір-Сена-Кім-Чен-Іра навчають валити модрини та смереки і розпускати їх лобзиком на сірники. Щоб сірники виходили рівні, навчатися потрібно довго, років двадцять.

Виховання. Серед виховних заходів популярний один: лупцювання бамбуковою палицею по п’ятам. Так, не ломом, не цвяхосмиком, не черенком від лопати Шухля-Раз, а саме бамбуковою палицею. Через неабияку популярність методу[1] у сусідньому Китаї (а також В’єтнамі, Камбоджі і Тайланді) процвітає експорт бамбукових палиць, що вносить значну частку в економіку цих країн.

Виноски

  1. Оскільки ворожа Південна Корея на експорт Самсунгів імбарго не наклала, а на експорт бамбукових палиць — Такі Да

Відео таємно

КНДР Съёмка Утром в тайне от гида и не только..

КНДР Съёмка Утром в тайне от гида и не только...

Інші зоопарки