FANDOM


Всі ми знаємо або принаймні чули про МКС, що ширяє над Землею...

Що нам пише вікіпедія

ISS & Endeavour Shadow STS-127 2

МКС в липні 2009

Астрофотографии NASA - Космос ближе носа

Астрофотографии NASA - Космос ближе носа.

Міжнародна космічна станція (МКС; англ. International Space Station, ISS, рос. Междунаро́дная косми́ческая ста́нция, МКС) — пілотована космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі.

Будівництво розпочалось 1998 і тривало в співробітництві аерокосмічних агентств Росії, США, Японії, Канади, Бразилії та Євросоюзу. Маса станції становить приблизно 450 тонн[1]. МКС обертається навколо Землі на висоті близько 415 кілометрів[2], здійснюючи 15,77 обертів за добу, рухається з середньою швидкістю 27 700 км/год, її можна легко побачити неозброєним оком.

Спочатку планувалося, що станція пропрацює на орбіті до 2010 року, 2008 називалася інша дата — 2016 або 2020 рік. На початку 2015 року було повідомлено про плани роботи станції до 2024 року.

За угодою кожному учаснику проекту належать його сегменти на МКС. Росія володіє модулями «Звезда» і «Пірс» (див. Російський сегмент МКС), Японія — модулем «Кібо», ЄКА — модулем Columbus. Сонячні панелі, а також інші модулі, належать NASA (див. Американський сегмент МКС).

В понеділок, 16 травня 2016 року станція здійснила 100 000-ий оберт на орбіті навколо Землі.

Дуркоморська версія

Вчені дуркомор'я вивчивши спостереження МКС в телескоп, як от наступне цікаве відео:

МКС видна через телескоп

МКС видна через телескоп


Прийшли до наступних висновків:

  • МКС не існує, це голограма... оскільки спостереження в телескоп показують розмите зображення, що обертається навколо осі, що не відповідає відео начебто з орбіти де МКС летить прямо...

А ви довіряєте власним очам?