FANDOM


«Я хочу поділитися теорією, яку нещодавно створив. Я займався класифікацією біологічних видів і прийшов до висновку, що ви — не ссавці. Адже всі тварини планети Земля інстинктивно пристосовуються, знаходять рівновагу із середовищем проживання, але... людина не така. Зайнявши якусь ділянку, ви розмножуєтесь, поки всі природні ресурси не будуть вичерпані. Щоб вижити, вам доводиться захоплювати все нові й нові території. Є один організм на Землі з подібною звичкою. Знаєте, який? Вірус. Людство — це хвороба, ракова пухлина планети, а ми — ліки.»
~ Агент Матриці про людей
Включає CC-BY-SA матеріали з Вікіпедії: стаття Люди (автори)

Human

Чоловік (46XY) та Жінка (46XX)

Людина (лат. homo; українське слово походить від прасл. *ljudъ < пра-і.е. *leudho-/leudhi-) — жива, наділена інтелектом істота, суб'єкт суспільно-історичної діяльності і культури. Відмінними рисами людини, які визначають її унікальність у Всесвіті, є її свідомість, здатність мислити і здатність до здійснення вільного вибору, приймати відповідальність за власні дії; наявність моральних суджень. Описуючи людину, відмічають її біологічну непристосованість, відсутність спеціалізації його органів для якого-небудь конкретного простого тваринного існування, здатність створювати знаряддя праці і користуватися ними та вогнем, дар мови, пластичність поведінки. Невідомо жодної іншої істоти, яка має вищі емоції, традиції, здатність мислити, стверджувати, заперечувати, рахувати, планувати, фантазувати, знає про свою смертність, кохає в справжньому сенсі цього слова, має почуття гумору, здійснює свої задуми, відтворює наявне і створює щось нове. Людина вивчає і змінює як навколишній світ, так і самого себе, розбудовує культуру і створює власну історію. Сутність людини, її походження і призначення, місце людини у природі є основними питаннями філософії, релігії, науки і мистецтва.

Розрізняють не менш чотирьох підходів до розгляду терміну людина:

Люди
  • людина розумна як біологічний вид;
  • людина як щось, що виходить за рамки живого світу і в значній мірі протистоїть йому;
  • людина як людство в цілому;
  • людина як індивід, особистість.
  • людина як прибулець (??)
  • людина як homo debilius

Біологічні особливості

P1.jpg

В сучасній систематиці біологічний вид людина розумна (лат. Homo sapiens) відноситься до роду людина (Homo) з родини гомінід в ряді приматів класу ссавців.

Відносно великий головний мозок, п'ятипала хапальна кисть руки з плоскими нігятми і протиставленим великим пальцем і деякі інші особливості є загальними для людства і більшості приматів. За результатами досліджень порівняльної анатомії, фізіології, молекулярної біології, імунології, патології найбільш близькі до сучасної людини є африканські людиноподібні мавпи — шимпанзе і в дещо меншій — горили. ДНК людини і шимпанзе мають не менш 90 % схожих генів.

Звідки ми взялися?

Історія створення людей описана в Біблії

Дуркоморські роздуми про Етимологію

Mario

Первинний персонаж "Старший брат" позначений літерою "М"

Luigi

Похідний вторинний персонаж "Молодший брат" позначений літерою "L"

Українське слово "Люди" походить від прасл. *ljudъ < пра-і.е. *leudho-/leudhi-), тобто:

  • Люди = Л + Юди
  • ljudъ = L + Jud

Тож як бачимо слово люди це літера Л додана до слава Юди, де

  • Л - Light (легка або полекшена версія)
  • Юди - а що таке Юди нам дасть відповідь Чудо-Юдо Змій Горинич, тобто Юди - це рептилоїди!

Отже слово ЛЮДИ - означає полекшена версія рептилоїдів, так би мовити ЛайтРептилоїди або "Рептилоїди Лайт".

Як таке може бути ви можете дізнатися з Дуркоморської Біблії, якщо коротко то рептилоїди (Юди) взяли мавпоподібну істоту, засунули в неї певну кількість своїх рептилоїдних генів (L) і створили таким чином гібридів "L-Юди", котрих так і назвали "Люди"!

Цікавинка Дуркомор'я

У грі "Брати Супермаріо" первинний персонаж "Старший брат Маріо" позначений літерою "М", в той час як похідний вторинний персонаж "Молодший брат Луїджі" позначений літерою "L"... Отож виходячи з такого рептилоїдного маркування вчені дуркомор'я підозрюють, що "Люди (L-Юди)" як не прикро але є молодшими братами рептилоїдів...

Постскриптум

Насправді люди є не молодшими братами рептилоїдів а їхніми рабами (Л-Юдами) зробленими звісно з використанням рептилоїдних генів. А для того, щоб раби не бунтували, то людям не сказали, що вони раби, що обслуговують пограбування планети Земля, тобто людство кожного дня добуває тони корисних копалин й всякого іншого і лише невелика частина добутого та виробленого йде на потреби людської цивілізації... саме тому людям не дозволено літати в космос (мультики НАСА то не рахується) та жити понад 100 років, щоб не перенаселити земні бараки-міста для рабів... а коли людорабів стає занадто багато то влаштовується війна або епідемія, щоб зменшити кількість популяції людинорабів... і коли пограбування планети Земля закінчиться людська рабсила стане не потрібна... вчені дуркомор'я сподіваються, що це станеться ще не скоро...

Мавпа в людині

Mylène Farmer - Monkey Me

Mylène Farmer - Monkey Me