FANDOM


«Нє буду пєть волну і чайку
Я буду пєть чєрєзвичайку...»
~ Поет Вольдемар Маяковський про маму КҐБ
«КаҐеБе каґби намєкаєт...»
~ Представники братньої олбанської експедиції про КҐБ

КҐБ (український аналог КДБ якось не так прижився в широких фольклорних масах) — то є Крававой Ґєбні Братство «Камітєт Ґасударствєнай Бєзапаснасті».

Граминка історії

Хто думає, що КҐБ вигадав «отєц і мать» Червоної Армії таваґіщ Тґоцький, той глибоко помиляється. Та й взагалі таваґіща Тґоцького ми згадуємо у цй статті просто, щоб дати посилання на відповідну статтю про таваґіща Тґоцького, як в процесі статті дамо ще кілька посилань про певних таваґіщей.

КҐБ, малята, вигадав сам Сатана! А в нашому варіянті — таваґіщ Ленін вкупі з таваґіщем Дзеґжинським. І назвали вони цей диявольський витвір ЧК — «чрєзвичайная каміссія» а чи коротко «чрєзвичайка», яку так мрійливо оспівував таваґіщ Маяковський з «ґорода Желтого Дьявола».

Гарячі революційні роки, чи перші подвиги

«На уліце Ґарохавай пєрєпалох,
Уріцкій всьо ЧеКа вааружаєт
Всьо дєло в том, что в Пітєр в свой ґастрольний вояж
С Адєсси-мами уркі прієзжают»
~ Алєксандр Розенбаум про про будні ЧеКа

Основною задачею перших днів створення «чрєзвичайки» було виявлення поки що живих ворогів народу, контрреволюціонерів, розділення їх на групи, створення з цих груп гідри контрреволюції [1], і — відповідно, знищення ганебної гідри контрреволюції.

Створення гідри

Для створення гідри контрреволюції слід взяти 1-2 десятки поки що живих контриків. Де взяти? Наловити, блін! Або в застєнках.

 • 1. Контриків потрібно роздіти до білих кальсон.
 • 2. Потім їх обов’язково колючим дротом слід пов’язати до купи спинами.
 • 3. Оскільки зелений колір яґби «забив» Ктулху, гідра контрреволюції традиційно виконується яскраво-червоного кольору червоного пролетарського прапора. З цією метою слід відітнути у поки що живих контриків усе, що стирчить з їх підлих ворожих організмів. Проробивши це, ҐБіст з подивом помічає, як до того білі кальсони стають червоними.

Практичні використання гідр

Гідр можна

 • запрягати в санчата і кататися на них, як на «тройках бєлих-бєлих лашадєй» (правда не так швидко, бо ж добрячій половині контриків треба бігти вперед спиною, а вони — панство, блін, антіліґенція, — хріново бігають спинами уперед);
 • закладати в діжки із понабиваними чи то попередньо, чи вже під час знаходження гідри в діжці, великими цвяхами всередину діжки, після чого весело пускати діжку з гірки в річку, море, чи озеро
 • просто топити в ополонці; але то — якщо ти справжній чекіст, не дасть тобі належного задоволення від проробленої праці.
4ekist 2

Наш героїчний Герой з палким серцем і чистими руками другий ліворуч

Форми і методи роботи людей з чистими руками і гарячим серцем

…абсолютно різноманітні. З ділетантських років громадянської війни вдосконалювались аж до таваґіща Бєґії. В такій короткій статті не приведеш і пів-відсотка напрацьованого за 7 десятків років цими справжніми майстрами заплічних справ.

«Справжній чекіст має бути абсолютно відданим Справі Партії, і застосовувати у своїй роботі усю багатогранність і повноту форм та методів оперативної роботи»
~ Енциклопедія юних ховрашків (з картинками) про багатогранність методів оперативної роботи

Отже, первинний розподіл форм і методів роботи звівся до наступного:

 • 1. Якщо Вам потрібно, щоб саме Цей контрик сказав щось цінне — кулю з революційного нагана йому в черево (і боляче, і помре не одразу, встигнете скачати інфу);
 • 2. Якщо потрібно розговорити того, що поряд — тоді Оцьому кулю в голову: «Говори, падла, бо зараз тобі те саме буде»
«Так налякав, що мало я не всрався
В свої красіві нові галіфе
І вєщь красіву нову чуть не спортив...»
~ Лесь Подерев'янський про красіву форму чекістів

Далі — більше. Свята інквізиція нервово палить відьом по кутках: їхні диби, гішпанські черевики і колесування, — то просто забавки, дитячі іграшки в порівнянні з правильною пролетарською методологією Кривавої Ґебні [2].

Якщо окреслити проблему вцілому, КҐБ
 • випрацював основні засади бойової підготовки молдавських спецназівців і використав їх в підготовці спецпідрозділів "Альфа"
 • поставив на службу Родінє спецзагони ікластих пінгвінів, скажених кроликів та інших мастодонтів оперативного застосування
 • до автоматизму довів способи бойового застосування цвяхосмика (початок, як Ви пам'ятаєте, поклав цвяхосмик в голові товаґіща Тґоцкого), лома і бойової шухлі
 • зашугав всьо стадо чесних співгромадян шляхом захавування мізків, чому позаздрив би сам Ктулху, вибиванням з ноги мізків, що не до кінця зохавані (Чак Норріс відпочиває) і організацією „солодких пасток“ за участю гуцулки Ксені, різноманітних блондинок і брунеток [3], а також інших гуцулок і негуцулок
 • запевнив усіх, що Старший Брат, таки-да, слідкує за Тобою
 • Посадив Друзів Народу скрізь, де їх можна і не можна було б посадити
 • Пересадив решту не друзів народу за тією ж схемою, що в попередньому пункті

Руссскіє полюбляють чекістів (а чы пярспяктівы развітку)

Файл:4ekist 1.jpg
«Вот уж лет как девяносто
Образ светел ваш и чист:
Получить отнюдь не просто
Званье гордое «чекист»!

Всех, кто к недругам неистов,
Всех, кто честен, мудр и смел,
Поздравляю с Днем чекистов!
Ну, и всё; а то ж расстрел…»
~ У цьому віршику то є їхнє все...
«Я’м налапа́ла твоє серде́нько
А воно па́лке, мов жар...»
~ Гуцулка Ксеня від імені усіх канонїчных русинов про серце вшистко ісконного чекіста

З цього приводу є пропôзиція зробити музей КҐБ „під відкритим небом“ в Криму нах, поряд із їхнім русиньськым флотом на всій Території Суверенної Незалежної Незаможної але Гордої Закарпацької області Канонічної Карпатської Руси. [4]

Примітки

 1. Алгоритм створення гідри контрреволюції слід було б описати окремо у статті, скажімо, Як правильно:Створити і знищити гідру контрреволюції. Але оскільки нема такої статті, спробуємо все по черзі описати тут. Адже боротьба із гідрами контрреволюції — одне з основних завдань КҐБ.
 2. Де нерідко абсурд, що є методологією нашої ІП, тісно переплітався з реаліями повсякдення. Витяг з цього приводу
 3. Це, майбуть, від слова брунатний
 4. Прапором визначити зображення молодого і красивого русина у формі прапора КҐБ з кинджалом в руках, плащем на лицарських латах на тлі конаючої гідри контрреволюції; гімном — старовинне русиньське танґо «Гуцулка Ксеня» Конїчьно, у вшитскому бардзе канонїчному ісполнїнї здоровимы мужскімы голосамы на чістійшім ісконном русынськом языку с ґеканями, ёкалымененнямы і трембітанямі на трембіті.

  Зашым послї сотворїня такого музею на теріторії Моцної й Ісконої Карпацкої Руси, вшистко канонїчна буде пжідложыты сотворїня падобных закладів гіштоірї та осерёдків культуры такождє у Руско та Мадярско