FANDOM


Включає CC-BY-SA матеріали з Вікіпедії: стаття Гідрокарбонат натрію (автори)
Увага!

Обережно

Вся інформація розміщена на Дуркомор'ї має суто розважальний характер!

Якщо вона з тих чи інших причин бентежить Вас , або ображає ваш світогляд — терміново покиньте цей проект!

Адміністрація


Гідрокарбонат натрію, Бікарбона́т на́трію, На́трій гідрокарбона́т, Харчова сода, Питна сода — хімічна сполука з формулою NaHCO3. Бікарбонат натрію — біла тверда речовина. Має злегка солоний лужний смак, який нагадує смак пральної соди (карбонат натрію). Природна форма — мінерал нахколіт. Бікарбонат натрію є одним з компонентів мінеральної соди і знаходиться у багатьох мінеральних джерелах. Він знаходиться в розчиненому вигляді в жовчі, де він служить для нейтралізації кислотності соляної кислоти, яка виробляється в шлунку і виводиться в дванадцятипалу кишку тонкого кишечника. Ця речовина відома з давніх часів і широко використовується.

Дуркоморські нотатки

Simoncini

Харчова сода та лікар Сімончині

Багато десятиліть хозяєва світу втирали двоногим, що для того щоб бути здоровим треба закисляти організм і тільки в останнє дисятиліття вдалось прорвати цей маразм і стало зрозуміло, що для того, щоб бути здоровим треба залужувати (ощєлачівать) організм і для цього краще всього підходить харчова сода.

В січні 2018 року італійській лікар Туліо Симончині був засуджений до тюрми через лікування онкохворих харчовою содою.

Чим же він так перейшов дорогу рептилоїдам, що усіляко намагаються скорочувати населення людей. Чим харчова сода може зашкодити безнадійнохворим від яких відмовилась офіційна медицина... ну хібо, що може бути "кислотний рекошет", тож бо коли кислотність шлунка підвищиться як компенсація на залуження. Та для таких хворих це не принципово.

Цікавий той факт, що десь 2012 року Національний інститут здоров'я США надав «Грант для підтримки досліджень в галузі застосування харчової соди в якості терапії проти раку» на 2 млн. доларів університету Аризони на дослідження!

Отож висновки робіть самі та не плутайте харчову соду з пральною!