FANDOM


Увага!

Обережно

Вся інформація розміщена на Дуркомор'ї має суто розважальний характер!

Якщо вона з тих чи інших причин бентежить Вас , або ображає ваш світогляд — терміново покиньте цей проект!

Адміністрація

« Пам'ятай! Реальність - ілюзія, всесвіт - голограма, скуповуй золото, бувай!  »

Слово Вікіпедії

Opening Bill Cipher Wheel.png

Колесо Біла

Білл Шифр (англ. Bill Cipher) — персонаж мультфільму «Гравіті Фолз», або демон, прикликаний Ґідеоном наприкінці 1 сезону. Являється у вигляді жовтого літаючого трикутника з одним оком, руками і ногами. Може виконати будь-яке бажання в обмін на, здавалося б, незначну послугу, що врешті обертається великими проблемами для того, хто прикликав Білла. Будучи істотою з іншого світу, цей демон існує, проектуючись крізь людський розум. Свого часу він поділився з Фордом численними знаннями, зокрема про будівництво порталу, як потім виявилося, задля приходу зі свого світу разом з іншими істотами. Хоч портал було знищено, Білл сподівається втілитися за допомогою міжсвітового розриву з лабораторії Форда. У фіналі Білла було знищено, в Ґравіті Фолз залишилася тільки його статуя.

Урок вигнання демона з "вашого" розуму

S2e18 bill six arm pyramid.png

Для того, щоб запобігти хаос(якщо Білл знаходиться в голові жертви) потрібно помістити 9 свічок навколо людини, покласти руку на лоб і сказати заклинання: «Fidentus omnium. Magister mentium. Magnesium ad hominem. Magnum opus. Habeas corpus. Inceptus Nolanus overratus. Magister mentium. Magister mentium. Magister mentium ». Після прочитання заклинання ви потрапите в розум сплячої людини і ви будь-яким способом повинні зупинити Білла, так як він здатний нашкодити своїй жертві, вкравши важливі спогади і використовувати їх у своїх корисливих цілях. Бажано використовувати заклинання коли людина спить, тому що якщо потрапити в розум бадьорого людини, то буде неможливо з нього вибратися.

Досьє

Lots of things

Він знає багато чого!

Добрі ілюмінати-вигнанники поділилися з нами дуже цікавою інформацією. Ми нею ділимося з вами

« Піраміди, також відомі, як квадратні конуси були знайдені по всьому світу і мають таємниче походження. Сучасні інженери уражаються, здавалося б, неможливими спорудами, але багато хто не знає, що насправді піраміди - це залишки стародавньої раси величезних трикутних динозаврів, кістки яких були схожі на блоки. Пірамідозаври були лютими хижаками і бродили по рівнинах Північної Африки, вони харчувалися бородавочниками і сурікатами. Царювання пірамід продовжилося в 18-му столітті, коли молодий Джордж Вашингтон якось побачив одного пірамідозавра на літніх канікулах і поклявся знайти цю расу, лише для того, щоб створити їх образ на доларовій банкноті. Сьогодні піраміди є туристичними пам'ятками і натхнення для фільмів про світові змови. Наприклад, той фільм, де хлопець повинен вкрасти декларацію про незалежність. Якщо у вас коли-небудь буде скейтборд, ви зобов'язані покататися з піраміди в Єгипті. Я чув, що таке можливо.  »

БЕРЕЖІТЬ СВІЙ РОЗУМ, МОЖЛИВО ВІН УЖЕ СТЕЖИТЬ ЗА ВАМИ І ГОТУЄТЬСЯ