FANDOM


«Ну який я в х*ра диктатор, чим мені диктувать, картоплею, чи шо?»
~ диктатор Бараболяндії
,fhf,jkzylsz

Прапор Бараболяндії (представляє собою щось подібне на чищену картоплю)

Potato-PNG-Transparent-Image

Герб Бараболяндії (повсякденна їжа пересічного бараболяндця)

Бараболяндія (Baraboland - «Білорусь») - царство картоплі у Європі та взагалі у всему світі. Знаходиться на Північному Сході Європи, є сусідом МордораУкраїниПрибалтики.

Харчування

Нажаль країна не дуже заможна і жителі переважно харчуються картоплею ('Це стало традицією, якщо хтось не полюбляє картполю його сажають - виставляють на головній площі та кидаються в нього помідорами).

Політика

Ходять міфи , що у Бараболяндії демократія та це не так. У цій країні диктатура, її диктатор Бацька, хоча він сам про себе каже, що то не так, бо немає чим диктувать, окрім картоплі.

Білоруська мова в Бараболяндії

Як у Берасці рэагуюць на беларускую мову Как в Бресте реагируют на белорусский язык

Як у Берасці рэагуюць на беларускую мову Как в Бресте реагируют на белорусский язык

Мова цi кава? Белорусский язык

Мова цi кава? Белорусский язык.

Шедевр рекламы белорусского языка

Шедевр рекламы белорусского языка

Також дивіться

Дуркоморські роздуми

Вчені дуркомор'я вважають, що жити в Бараболяндії непогано а вусатий Бацька не такий вже й хуліган... Проте величезним мінусом і фактично етнічною диверсією проти білорусів Бараболяндії є прийняття двох державних мов, коли поряд з рідною білоруською мовою у далекому 1995 році була введена поряд російська мова як друга державна, завісно це призвело за 20 років до того, що абсолютна більшість населення тупо не володіє мовою своїх прадідів - отже білоруській мові вірогідно прийшов писець і вона як і новгородська мова може стати мертвою та все ж науковці дуркомор'я сподіваються, що білоруська мова вийде з коми і Бараболяндія отримає основу своєї ідентичності...